Prikaz jedne poruke
Stara 24.6.2011, 12:00   #6
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Pretraga foruma!?!?!?!?

Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
To je veliki minus foruma, sve ostalo je ok samo ta pretraga ogroman minus. Cesto mi korisnici budemo kritikovani zato sto otvaramo teme koje vec postoje. I ona recenica "Prvo pretrazi forum pa onda postavljaj temu" mi je poznata, nacitao sam je se vise puta. Koristio sam je par puta u pokusaju da pronadjem nesto al c, nista od toga.

Nemoj misliti da pljujem nekoga ovde, samo malo razumevanja i za nas, a to sa guglanjem cu probati. Bilo bi lepo da se uradi nesto i po tom pitanju, e sad na koji nacin to vec ne znam, al bilo bi kul da mozemo da pretrazujemo ko ljudi.
Ukoliko ti je moderator rekao da otvorena tema postoji, ili da se o tome već pisalo, verovatno je i on prvo koristio pretragu foruma da proveri... niko ne drži sve informacije u glavi. A ako je on mogao da ih nađe i proveri pretragom, njegovo stanovište je da si to mogao i ti, i time se moderatori rukovode kada se odluče na takvu reakciju.

Vrlo često pretraga daje zadovoljavajuće rezultate, samo je treba pravilno koristiti (pretraga teme, pa podforuma, pretraga ne samo po ključnim rečima već i po imenu korisnika, itd.). Ukoliko to ipak ne pomogne, koristi Google search na način na koji je to Thaedass objasnio, što imaš i ovde.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke