Prikaz jedne poruke
Stara 24.1.2012, 19:25   #36
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Kako mogu da vidim šta je promenjeno u postu?

Sacekaj te ljudi neko ide i ispravlja vam postove i vi ga jos napadate zbog toga. To je kao da napadas nekog ko ti je pruzio vestacko disanje. Ako sustina posta nije promenjena moderator vas nikako nije zakinuo, ucinio vam je uslugu i to niste svesni koliku.

Uzecu sebe za primer znam da ponekad i ja nesto pogresim, cesce typo nego da sam stvarno nesto pogresio ali to je sad nebitno, ali kad vidim post sa katastrofa gramatikom i pravopisom ja ga jednostavno preskocim, a cesto pocnem i autora da preskacem, zato sto mi ne pada na pamet da citam. Uz to verujem da nisam jedini koji tako rezonuje sto znaci da lose napisanom porukom automatski lisavate sebe paznje jednog dela forumasa, sto u slucaju da trazite pomoc nikako nije dobro.

Ako se nekom moderatoru ispravljaju moje poruke nek ih ispravlja dok ne budu mogle kao primer u Gramatiku srpskog da se stave. Posto stvarno nemogu da razumem kako neko moze da se buni sto mu neko ispravlja greske, opet kazem, lose napisani postovi idu samo autoru na stetu.
Equilibrium je offline