Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2017, 11:47   #52
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 01/2017

Svaki treći Zonijev post je napomena kako ne voli igre, ne igra igre i kako treba izbaciti igre... aman, ti tekstovi su "duša" ovog časopisa, a ko ne voli, nek kupuje PC Press, jes da je 90% časopisa marketing ali eto, bar nema tih groznih igara. Jedino što ne volim da plaćam već plaćene tekstove.

Što se tiče tekstova o programiranju, cenim trud jer znam koliko je cimanje, ali pokušao sam da čitam i odustao još kod prvog, jer sam počeo da se nerviram koliko je detalja propušteno i koliko je sve "banalizovano" da bi se uguralo u ograničenu količinu strana, a opet znam da drugačije ne može...

Pre 20+ godina, qbasic je dolazio uz DOS, a instalacija ostalih razvojnih okruženja je svodila na kopiranje nekoliko fajlova sa diskete. Danas dok instaliram Android Studio i komponente SDK-a, prođe me želja za životom, a o dešifrovanju šta su mladi genijalci iz Googlea hteli da kažu kriptičnim porukama u GUI-ju, i da li će novi apdejt nešto da mi pokvari u projektu, da ne govorim.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
LoneWolf (19.1.2017), Mocko (19.1.2017), player1 (19.1.2017), Vlajk@ (22.1.2017), ZoNi (19.1.2017)