Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2010, 19:34   #102
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Nijedan časopis neće da sarađuje?

Izvini, ali ne sećam se da nam se RTS... a uostalom ni bilo koja druga televizija, obratila sa molbom za saradnju.

A što se tiče uređivačke politike naših televizija, po mom iskustvu, za takve emisije one traže da autor plati TV-u troškove realizacije i da sve poslove oko uređivanja i traženje sponzora uradi sam samcit, a ni u kom slučaju nisu zainteresovane da same nešto pokrenu.
Војо, не желим да испадне да браним тв бастиљу... али, да ли сте их (или неку другу тв) понудили? Пази ово: Рецимо недеља увече, назив емисије "СК на РТС", плаћени водитељи или неко од вас или сарадника, неко са форума што да не... Пола сата је доста док не заживи, а тема има колико хоћеш. Па неће моћи да прође репортажа о Алиси а да не дође "контрамитинг" па побије све то са чињеницама. Не реци ми само да је то неисплативо кад сам убеђен да би било доста заинтересованих за рекламирање. Реци ми колико си пута видео неку рекламу на тв о рачунарским компонентама, програмима или не дај Боже играма? На Виви је нови Кол оф Дјути био икс пута.

Бар би се десило и то чудо да неки од нас погледају програм на РТС.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke