Prikaz jedne poruke
Stara 22.6.2015, 23:33   #4412
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Spoiler za Moj kraj lol:
Ciri odluci da udje u kulu i smrzne sel, Geralt najde poslednje Cron-a i kuka u kolibi.Meni je nekako glup nije cak ni tuzan i koliko sam video imao sam sve uslove da prezivi i postane imperatorka, znaci ono na cemu sam radio kroz celu igru... sem u 1 razgovoru nisam trebo da joj kazem RELAX....Kids these days...

A ja se ubih mozgajuci o Filipi Ekhart i dal je trebalo da je ostavim da prezivi lol jer u mom prelazu Baron i zena su mu zivi a nisam imao onaj deo kad biras vudu lutke (ali sam video na netu)> Tu geralt nesto kao "slucajno" spomene kako jedna od vudu lutka ima cvet koji nosi Filipa....i kad je onaj 1 Crone pobegao sa medaljomom Vesimira iz fajta sa Ciri bio sam ubedjen da je to 2+2-em Filipa je polimorf.Ja mislio to ce me syebati na kraju
Neka moja razmišljanja...

Spoiler za dosta o kraju:
Fora je uraditi one radnje sa Ciri na kojima je akcenat za srećan kraj, a "srećnost" zavisi šta je sa Ciri na kraju, situacija u državi manje-više. Ja sam hteo da smaknem Radovida, ali sam Dikstri slomio nogu pa se to nije završilo
Elem, to da se zauzmeš za Ciri kod Emira, u redu, da se grudvaš (aj manje-više), ali ono da posetiš grob onom nesretniku je apsolutno dobra odluka kao nešto što treba da utiče na njenu sigurnost. Moj kraj je bio i onaj za koji mislim da je najbolji, a to je da ona postane witcher-ica Jer sećaš se, sama je rekla kad ste se sreli sa trubadurima da želi više običan život, a ovo joj od tri varijante na kraju najpriliči, a jedna je ta najtužnija - da nije preživela susret sa White Frost-om...a jeste bezveze da dosta nekih stvari ostane nerazjašnjeno. Npr. to sa Filipom Ekhart, šta je sa njom ako Ciri ode u Witchere? Ona je htela da zezne Yenefer ako Ciri bude Imperator, ali ako ne?
Elem, najbolje je biti i sa Triss i sa Yenefer, neka moja "filozofija", jer u tom slučaju imaš sve fine scene, a na kraju ostaješ sam što Geraltu i priliči...i onako ti u suprotnom dodaju samo jednu sličicu na kraju ako se budeš odlučio za neku od njih dve, izem ti to.


P.S. Počeo sam da kidam u Gwentu, hvala za sve savete

Poslednja ispravka: Monarh (22.6.2015 u 23:44)
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke