Prikaz jedne poruke
Stara 22.6.2015, 23:47   #4413
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Monarh kaže: Pregled poruke
Neka moja razmišljanja...

Spoiler za dosta o kraju:
Fora je uraditi one radnje sa Ciri na kojima je akcenat za srećan kraj, a "srećnost" zavisi šta je sa Ciri na kraju, situacija u državi manje-više. Ja sam hteo da smaknem Radovida, ali sam Dikstri slomio nogu pa se to nije završilo
Elem, to da se zauzmeš za Ciri kod Emira, da se grudvaš (aj manje-više), ali ono da posetiš grob onom nesretniku je apsolutno dobra odluka kao nešto što treba da utiče na njenu sigurnost. Moj kraj je bio i onaj za koji mislim da je najbolji, a to je da ona postane witcher-ica Jer sećaš se, sama je rekla kad ste se sreli sa trubadurima da želi više običan život, a ovo joj od tri varijante na kraju najpriliči, a jedna je ta najtužnija - da nije preživela susret sa White Frost-om...
Spoiler za .......:


Pazi ja sam sad pogledao prvi put uslove i moja zelja je bila da postane imperatorka i sve sam imao naslepo bez da sam gledao sta i kako samo sam u jednom dijalogu odabrao nesto sto je uslov preko za "nesrecan" kraj.Znaci iznenadilo me da nisu vezali za odluke kvestova ili karmu tipa ovo je "lose" u nekim drugim questovima kakav si prema ljudima.

Krajevi su odnosu na to kakav si prema njoj a nije kao da mozes da budes seronja i da hoces totalno su suptilne nijanse i kako ih igra tumaci...ona for a sa Separdom i da ne znas u kom kontextu se izgovaraju reci.
Ubio sam radovida, tacnije filipa ga je ubila onda nisam mogao da pustim Dikstru da ubije Roucha (a i picketina mi nije pomogla u bitci za Karen Moren)Doveo sam je kod Emira odma, odbio pare (koji ce mi q imam 60k a on cicija daje nesto tipa 2 lol)

"Tuzan" kraj ne bi bio los da ima nekog smisla tipa gurne je onaj elf ovo mi nekako nije lose nego meh.Da se geralt bar roknuo sam na kraju al ok missim da bi se mnogi poubijali da su ovaj kraj napravili srceparajuce bas. lol


efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke