Prikaz jedne poruke
Stara 23.6.2015, 9:08   #4425
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Realno, Vernon Roche je uz Foltesta izvršavao masakre nad Elfovima i drugim non humanima.

enivej,

Ja sam tek nakon zavrsavanja igre krenuo da citam spojlere i alternativne krajeve.

citam i ne verujem kakve su bedak krajeve ljudi uspeli da postignu, lol )

Ja sam dobio kraj, bas onako kako sam i zamisljao da ce biti, uz neke oscilacije sto su i "zasluzeno" tako ispale

Spoiler za Ending:
Triss and Yen related: Ispušio sam kod obe, rezultat sedenja na dve stolice je krajnje jasan.. Što se tice Ciri, postala je witcher, mada do samog kraja nisam bio siguran hocu li je videti ili ne, ali onaj ulazak u krčmu gde nazirem iz daleka njene čizme ispod one pelerine je bio epic emotional .. Imperatora nisam zarezivao ni 2% tokom igre, cesto sam bio drzak i na granici da sam razmisljao kako ce me baciti u tamnicu.. ili zverima,.. ili zverima u tamnicu Ciri sam maximalno podrzavao, pristupio sam njoj onako kako recimo roditeljski pristupam svojoj ćerki, i scena kada ulazi u white frost te joj prolaze slike kroz glavu gde sam joj pustio da bude svoja u nekim situacijama je takodje vrhunska.. Da se vratim na Triss i Yen. Opet, like in real life, kao jedinka ni jedna nije dobar sklop. Iskreno Triss su u igri napravili kao sto neko kaze da izgleda kao sestra ili "drugarica" ali je 100% prihvatljiv karakter.. Yen je mnogo atraktivnija, ali je uzasna licnost. Yen with Triss's mind bi bilo perfektan kombo. Kad budem igrao ponovo, neke sitnice cu promeniti, ali generalno isti pristup cu imati prema finalnom ishodu.. Likove kao sto ej Radovid cu opet da smaknem, bez treptanja, odvratan lik.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke