Prikaz jedne poruke
Stara 30.6.2015, 11:25   #4524
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Malo mi je žao što se najveći progres u igri odvija dok se odmotava priča, i da Geraltov XP najviše napreduje kroz dijaloge i napredovanje kroz glavnu priču, kada se sve to završi ostaje ogromna količina sporednih kvestova koje daju jako malo XP poena, i ne znam da li je moguće otključati sve abilitije, za alhemiju nisam otključao ni jedan a i da neke aktiviram nema dovoljno praznih slotova za iste. Sve mi ovo minimizira RPG elemente, i svodi ih na neke osnovne, i ako igra deluje da ima previše predmeta i mogućnosti u suštini je samo prividno kompleksna i najveći uspeh u borbi zavisi od samih refleksa igrača manje od samih Geraltovih mogućnosti. Nemogućnost korišćenja ulja u toku borbe je bzv, jer kako znati unapred koji neprijatelj može da iskoči čak i da vidimo ko se približava ovo malo kvari slobodu izbora, ili možda postoji neki abiliti koji ovo otključava. Ako im je Diablo bio inspiracija trebali su da prodube celo iskustvo i da uvedu mnogo više parametara koji će uticati na Geraltov skil, onda bi imali mnogo zaokruženije iskustvo i vek trajanja igre bio bi epski.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke