Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2016, 19:36   #6187
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Kako kome, nekima sa dopada bas taj filmski feeling kad razrada price ide kroz dijalog i animacije.

Sad sto se tice toga da mnogo pricaju, to zavisi od toga da li je neko igrao prolog i nesto malo vise, jer obicno Witcher igre imaju pocetke koji su vise cutscene i dialog heavy. Nekad takve deonice i dobro dodju posle visecasovnog lomatanja po gudurama i bespucima Velena ili Skeliga.

S druge strane ima ljudi kojima je vazno samo da znaju "idi tamo, donesi/odnesi nesto", koji kroz dijalog prodju kliktanjem na spacebar i onda odu da se kolju sa monstrumima. Samo ni nije jasno sto onda igraju story-based RPGs, sto ne uzmu neki hack&slash kao npr. War in the North (koji je meni bas cool btw, prijatno sam bio iznenadjen kako su pricu uklopili u LOTR lore, svaka cast).


Sve je to super da ja znam perfekt engleski bilo bi zanimljivo, tu i tamo nesto prevedem al nije to to kad nemozes da sastavis ceo dijalog jasan, sto se ne nadje neko pametan i napravi neki mod sa prevodom na srpski bar samo dijaloga, guglao sam i tako nesto ne postoji
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke