Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2016, 20:36   #6197
NikolaDzoni
Član
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 327
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 58 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Evo posle nekih 8 meseci igranja napokon sam zavrsio sve story questove osnovne igre + obe ekspanzije i dosta side questova i ostalih aktivnosti, ali je i pored toga dosta toga ostalo da se zavrsi
Generalno gledano ovo je jedna od najboljih igri koje sam igrao. Sto se tice neke konacne ocene morao bih da igru podelim na tri glavna dela:
Osnovna igra:
-negativne strane: pomalo klise prica,u odredjenim momentima glavna prica je umela da dosadi, igra moze lagano da se predje bez preterane upotrebe alhemije i kraftovanja, oscilacije u tezini NPC-eva u pojedinim delovima igre
-pozitivne strane: prelepa grafika i predeli, muzika, combat sistem (pored nedeostataka sto se tice poslusnosti i preciznosti), stil kojim su napisani dijalozi, zanimljivi likovi tokom glavne price i side questova, gwent, primetno poboljane performansi nakon patcheva OCENA 9

Sto se tice ekspanzija:
-Hearts of Stone je mnogo bolji od osnovne igre sto se tice price i stvarno nemam zamerki. OCENA 10
-Blood and Wine takodje dobra prica, doduse nesto slabija nego u HoS, a negativna strana je (barem se meni tako cini) promasen stil u kojem je Tusant dizajniran i atmosfera, pogotvo tokom dana (vise bi ovakav dizajn lezao Cidarisu ili Cintri). Tusant me je najvise podsecao na neko primorsko mesto iako to geografski nije. OCENA 8.5

Konacna ocena: 9.2
NikolaDzoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke