Prikaz jedne poruke
Stara 6.7.2006, 0:14   #15
sssnake
Član
 
Član od: 20.1.2006.
Poruke: 68
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Prokletstvo provinciskog potrosaca!!!Samsung X700

Citat:
a ti ponavljam, pogledaj u prvu radnju, sve ispod 200 evra je 100% dekodirano, a do 400 90%.
Jedna velika firma cije ime pocinje na C je kao legalna i vidi se po ceni tako da je onih 100% ipak manje, jer imaju i za ispod 200 evra. Ma ovde ne mozes normalan telefon da uzmes da nije ili dekodirano ili ukradeno ili...
Citat:
Pa...ako mogu da predlozim cenjenim urednicima ili kome vec da u Phone Zone ubace pod naslov tipa- pomoc pred kupovino aparata-ili kako vec,za laike kao sto sam ja da im se ne desi slicna situacija.
Slobodno pitaj, uvek ce se naci neko da ti odgovori, ne treba za to poseban podforum. I nikad nemoj da se upucujes u prvu prodavnicu, pored svih lopova to se lose zavrsi. Nazalost, i sam si iskusio. A tipican prodavac iz radnji za telefone, sta god da ti kaze moguce je da laze (ili iz neznanja ili da bi te prevario). Ono za punjac sam pretpostavio jer su crkla dva punjaca, sto se i meni desilo pa se ispostavilo da nisu crkli, nego da je baterijal pala. Dakle. ni punjaci im nisu u redu.
sssnake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke