Prikaz jedne poruke
Stara 27.4.2017, 19:40   #62
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Warhammer 40k: Dawn of War 3

Igra nije ni izašla, satima prije ima likova na Metacriticsu stavljaju nule i jedinice, od kojih neki otvoreno lažu o prisustvu OP Elita koje se plaćaju novcem. I ova navala na Steamu likova koji nemaju ni sat igranja, pa zatim drugih koji ostavljaju pozitivne utiske da kanteruju ove prve. Proći će neko vrijeme dok se ne stabilizuje situacija.

Sad u punoj verziji popravljen je bag gdje nisam mogao mijenjam rezoluciju ispod 4k. Na 1440p igra klizi, između 50-60fps, na 4k to je 25-30. Imate samo tri osnovne Elite otključane na početku, u startu imate 500 lobanja za kupovinu. Veće Elite poput Knight Paladina su 300 lobanja, manje od toga je 200. Samo prešavši 3 kampanjske misije na hardu zaradio sam dovoljno da otključam još dvije.

Grafika je fina, okoliš i vozila su super, samo mrzim što je kamera i dalje vrlo limitirana. Zvuk je za svaku pohvalu, kao i muzika. Jedini problem koji sam do sada imao je što su cutscene štucave i kasne za zvukom iz nekog razloga. Jedna od Elita koje sam kupio je Da Kommando, i njegov mastery skin izgleda poput Sam Fishera sa naočarama za noćno osmatranje sa 3 okulara, lol.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke