Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2017, 0:56   #64
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Warhammer 40k: Dawn of War 3

E, pošto sam konačno priveo kampanju kraju, nakon skoro 20 sati igranja na hard, da sumiram malo utiske. Sama kampanja i priča su ok, ništa više od toga. Jednostavno ne mogu ni prismrditi DoW2 kampanji u koju sam utukao sati onoliko koliko i ne želim da znam. Samo koliko sam puta prešao sa raznoraznim kombinacijama gdje sam Assualt marince pretvarao u ranged odrede, ili Taktičke pretvarao u odrede za blisku borbu, pa onda dođe Chaos Rising gdje su se mogli učitati svi profili iz originala i nastaviti sa odabranim kombinacijama, pa dok sam prešao sa svim verzijama izdajnika,... Brrrr, uglavnom, mnogo sati je tu otišlo, teško da se DoW3 kampanja može s tim takmičiti.

Ono čemu mi je dobro došla kampanja jeste što sam zaradio dovoljno lobanja da kupim sve osim dvije Elite dostupne u igri, em se zaradi na račun težine, em levelovanjem Elita koje upotrebljavate u misijama. Ako Elita pogine i prizove se ponovo u toku misije zarađeni XP se resetuje, a isto se čini slučajem i u MP, pa ih valja što više držati u životu da se zaradi što više. Pored Elita ostaje i kupovina doktrina koje se otključavaju sa levelovanjem Elita, a ima tu raznoraznih kombinacija i komboa za svačiji ukus i taktike.

A MP je prava pravcata ludnica. Imate eskalacione faze svakih deset minuta. Na početku priliv resursa nije neki, čak i dobijate pomalo refunda sa smrću jedinica. Međutim, kako eskalacione faze odmiču, refund je sve manji a priliv resursa sve veći. Do zadnje eskalacione faze se rijetko dolazi, a kad dođe resursi naviru tolikom žestinom da se jedva stižu potrošiti. Na većim mapama zna uzeti poprilično vremena i truda da se slomi otpor, jedinice ginu lijevo i desno, nadogradnjama istih ni Elite nisu neki veliki zalogaj, čak i kad bombardovanjima se sve zbriše ubrzo se sve nadomjesti ako se ima resursa. Partije znaju biti teške ali je osjećaj nakon pobjede dobar, kao kad slomiš otpor na Scheldtu u CoH1 nakon dva sata igre.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke