Prikaz jedne poruke
Stara 28.7.2006, 20:13   #5
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Bioware, Interplay, Black Isle, Troika...

Citat:
drgonzo kaže:
Ne bih sad da kvarim dobar post sa kojim se generalno slazem, ali, ako se ne varam, Fallout 1 je izasao 1997-e, Fallout 2 1998-e, a Baldur's Gate 1 '99-e. Samo da se zna ko je tu "tata"
Btw. i meni su Arcanum i Fallout 2 neke od najdrazih igara.
Tako je ali je istinski uspon zanra poceo sa Baldurs Gate-om, ne pitaj me zasto jednostavno se smatra da je tako. Masovno su izlazili klonovi BG-a a ne Fallouta. Valjda je bio univerzalniji, a definitivno je bio popularniji

Takodje, Corwin zanima me zasto Oblivion ne valja posto nemam prilike ni da vidim kakva je igra a posto si ti dovoljno iskusan u ovom zanru zanima me sta mu fali jer ga mnogi uzdizu u nebesa, a za to ne treba biti Minsc pa videti da tu nesto smrdi.

Da istina je je igracka industrija postala komercijala (sto je ipak uvek bila samo u manjoj meri), ali takvo odsustvo kreativnosti u pravljenju igara je prosto zapanjujuce. Mnogi ce negodovati ali posto imam PS2 presao sam Final Fantasy X (jedinu istinski duboku igru u ovom serijalu) i ostao frapiran inventivnoscu, i lepotom te igre (ne samo u smislu dobre grafike vec cistom estetikom). Tuzna je istina da je poslednji dobar RPG koji sam ja igrao izasao na PS2 (2001). ****m mu mater japanci uzmu nesto da rade i sramota ih je da naprave *****e (mada im se i to desava) dok ovi ameri bez stida i srama izbacuju kojekakve gluposti

Poslednja ispravka: The mighty Boo (28.7.2006 u 22:40)
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke