Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2007, 3:11   #15
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa zvukom

Citat:
fresko kaže: Pregled poruke
A ha znaci tako ipak si na prednjem panelu dobio zvuk ! To kao što si i sam svatio znači da je sama muzička kartica na ploči ispravna ali da su konektori na zadnjem panelu a izgleda aux loše odrađeni. meni to liči na ošu finalnu obradu proizvoda. U principu postoji teoretska šansa da ti neko ko ima SMD preciznu lemilicu i još štošta od alata to popravi . Ali šanse za to su male , mnogo veća mogićnost je da još nešto pokvari a onda zbog fizičke intervencije neovlašćenog lica od strane servisa ti automatski gubiš garanciju i samim tim tek onda ništa nisi napravio. Moj ti je prijateljski savet da ploču nosiš na reklamaciju , pa ako ti kažu da nemaju sličan proizvod da ti daju u zamenu a ti im onda traži neku Creative karticu da nadomeste umesto zamene ploče. Ili se ti već nagodi sa njima kako ti najviše odgovara . Uglavnom intervenciju na ploči na svoju ruku ti najmanje preporučujem . Na tebi je da odlučiš , ali ja mislim da ti je reklamacija najbolja varijanta ...

Pozdrav


Hvala Fresko, uvek si tu sa pravim odgovorima... Nosicu ga cim budem imao vremena, ionako imam 3god. garanciju.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke