Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2009, 22:02   #26
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ipak neka granica, sto se tice grafika mora postojati, nisam freak bas za grafikom, al jbg igra je stara 13 godina...
Ako uvatiš da igraš "Tetovažu", najmanji problem će ti biti grafika, veruj mi. Ima sto puta da se pitaš "Šta sad?" i "Kuda dalje?". Ideš po celom Londonu dva sata i onda nešto uradiš/nađeš, pa sa tim opet obilaziš da vidiš da nije slučajno nešto na drugom mestu iskrslo, itd. (Neki cinik bi rekao da je to opis "gejmpleja" u svakoj avanturi .)
Kod "Discworld Noira" toga (bar za mene) nije bilo. Možda zato što su tu autori precizno zadali šta se i kada radi, "postoji (blažena) linearnost", tj. - na srpskom - "ima neki red".
U "Šerloku" si, kao "slobodan", ali to ti praktično znači samo da mnogo više ima da se maješ okolo ne znajući šta radiš (a uz to ima i bagova). Odavno sam ih igrao (DN - 2002. godine, Šerloka - 2003.), zaboravilo se, ali ako bih morao jednom reči da opišem opšti utisak koji su na mene ostavile ove igre, onda bih rekao DN = zabava , "Tetovaža" = frustracija .

Poslednja ispravka: zoran845 (28.9.2009 u 22:11)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke