Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2009, 23:35   #28
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

pa i ne bas, iako je sve ovo sto je Zoran rekao tachno

ali ako si fanaticki raspolozen za nesto od Serloka onda treba da se igra. posto si se neretko odusevljavao i izjavljivao kako si opcinjen "avanturama" bez mnogo klasicnih zagonetki, sa akcentom na dosta price kao sto je Dreamfall, onda ce ti i Rose Tattoo leci, iako je naravno mnogo veca avantura od Dreamfalla ili Fahrenheita.

Ja je igram vec evo jedno pola godine i nista mi ne fali . Problem je taj sto igra zahteva totalno posvecivanje, jer je skoro i nemoguce preci je drugacije jer kao sto je receno napredujes pretezno brojnim dijalozima, opisima lokacija i slicno sto zahteva brojno kliktanje, "otkljucavanje" novih mogucnosti, vracanje na lokacije...

Vec sam dva puta odustajao od igranja jer mi taj sistem i ne lezi preterano. Mozda bi pravi savet bio da unapred nekako iskopas informacije oko toga koji delovi su kriticni zbog dead-endova i zaglavljivanja oko banalnih sitnica pa tek onda da igras.

Ali kao sto sam vec vise puta nagovestavao, sto se tice neke Serlok atmosfere tu je i ispred Frogwares-ovih. Prvi deo je mozda jos i najbolji - The Case of the Serrated Scalpel i prema tome - eto ti Pjanovicu jesenje zanimacije . Pogotovu sto je prvi deo sa divnom grafikom sa pocetka 90-ih kakve ti volis.

Jos kad se razvuce na tvom bimu, pa zamracis sobu, pojacas kucni bioskop, 2l pepsija i cips od paprike...

Poslednja ispravka: dijego_ (28.9.2009 u 23:59)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke