Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2009, 23:58   #29
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

Serrated Scalpel možda i jeste najbolji kad se gleda samo gameplay, ali, po kvalitetu radnje i profesionalizmu s kojim je ista predstavljena, Rose Tattoo je prilično jači.
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Odigrao sam obe igre, i jedna i druga su odlične, ali mi se DN više sviđa od "Tetovaže". Prvo - preferiram crtane avanture i humor, drugo - priča u DN mi se više dopala (kod Šerloka je odlična do pred sam kraj, a onda nekako "pada") i treće - izvođenje kod DN je kudikamo bolje. A možda sam "Tetovažu" pomalo omrznuo zato što nikako nisam mogao da pobedim u gađanju strelicama (darts): tek kad mi je Mr Bill - da, The Mr Bill - poslao snimak pozicije nakon tog glupog gađanja, uspeo sam da nastavim dalje.
I meni je Noir bolji, možda mi je čak i omiljena avantura (kolje se sa Grimom), njega i Rose T sam uporedio pre svega po načinu odmotavanja priče. Noirova je omaž filmovima koji imaju sličan zaplet kao Šerlok, a meni su iz nekog razloga takve stvari još simpatičnije od originala. DN je po gameplayu dosta ispred Šerloka, on je lepo zamišljen, ali u praksi jeste drugačije. Barem se izdvaja od ostalih avantura, to se (naročito danas) retko viđa.

A strelice su mi bile prihvatljive, i ja sam protiv arkadnih elemenata u avanturama, ali samo ako su loše odrađeni.
Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Te igre su se trebale igrati onda kada im je bilo vreme .
Zašto? Avanture se zbog grafike ne igraju, ako to ne razumeš, možda i ne uživaš u njima kako bi trebalo, te bi trebalo da ih batališ i potražiš nešto što bi ti više odgovaralo Jel vam daju da crtate na ''poslu''?
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke