Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2009, 23:59   #30
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Znaci, da skipujem .
Ne, ne treba da propustiš ovaj naslov (što samo ja da se zeznem! - šalim se ). U prethodnim porukama sam uglavnom pričao o lošim stranama igre, ali "Rose Tattoo" ima i svoje svetle i sjajne strane. Priča je najjači adut ove igre, motorna snaga koja je mene lično pogonila da i pored svakojakih bagova, pixel huntinga (beše i toga), arkadnih blokada i ostalih prepreka izguram do samog kraja (uz korišćenje pomagala, naravno - Dijego je dobro primetio da bi bilo fino da čovek unapred zna gde su "uska grla" ove avanture, pa da izbegne zaglavljivanje - što je, nažalost, teško moguće bez kvarenja užitka u igranju).
Kad smo kod radnje: ima i tu "ali" (kao što sam ranije rekao), budući da je rešenje cele zavrzlame u "The Lost Files of Sherlock Holmes: The Case of the Rose Tattoo" (ajd da kažem jedared i puno ime ) pomalo antiklimaktično, tj. sam završetak je pomalo banalan u odnosu na prethodni (najveći) deo radnje.

Moj savet ti je da pokreneš ovu avanturu, izdržiš dok ne pređeš par lokacija (pazi, na samom početku ima jedna pomalo frustrirajuća zagonetka sa uličnim muljatorom koji stoji ispred policijske stanice ), pa ako te ne zaintrigira - batali. Ja nisam mogao , tj. prešao sam celu igru.
Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Barem se izdvaja od ostalih avantura, to se (naročito danas) retko viđa.
Upravo tako, TLFoSH: TCotRT je možda slabiji od DN-a, ali šije 90% moderne produkcije .
Citat:
caine kaže: Pregled poruke
A strelice su mi bile prihvatljive, i ja sam protiv arkadnih elemenata u avanturama, ali samo ako su loše odrađeni.
Ne znam možda sa mojim kompjuterom i sistemom upravljanja nije bilo sve kako treba, jer nisam baš sa dve leve ruke a nikako nisam uspevao da dobacim do potrebnog skora da pobedim onog tipa i odem dalje.

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Avanture se zbog grafike ne igraju,...
Idi, bre, Kejne, ti k'o da ne znaš Pjanu. On je i u PA debitovao samo da bi mogao da zapljune grafiku u "Voyageu" (koji je skoro 10 godina noviji od TLFoSH: TCotRT).

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Jel vam daju da crtate na ''poslu''?
Tamo (kod Pjanovića na "poslu") je (pored pertli ) zabranjena upotreba šiljatih predmeta, pa i olovaka.

Predlog: Da (pošto očigledno ima šta da se kaže) neko otvori temu The Lost Files of Sherlock Holmes: The Case of the Rose Tattoo. Ovde je predmet ipak jedan drugi "Šerlok".

BTW: TLFoSH: TCotRT - ova skraćenica je duža od punog naziva mnogih igara .

Poslednja ispravka: zoran845 (29.9.2009 u 0:24) Razlog: ogroman mi poust, a ja cepidlaka
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke