Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2009, 0:55   #33
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Zašto? Avanture se zbog grafike ne igraju, ako to ne razumeš, možda i ne uživaš u njima kako bi trebalo, te bi trebalo da ih batališ i potražiš nešto što bi ti više odgovaralo Jel vam daju da crtate na ''poslu''?
Pff, da ih batalim .
Daleka je 1996. godina, prikaz nije na nivou, fin ! .
Ajde sad mi predlozi neku tekstualnu avanturu... ...

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
posto si se neretko odusevljavao i izjavljivao kako si opcinjen "avanturama" bez mnogo klasicnih zagonetki, sa akcentom na dosta price kao sto je Dreamfall
Pa ne znam bas kako si moje ucestvovanje u avanturistickom delu ovog foruma mogao da svedes na ovo . Ja recimo bas obozavam klasicne zagonetke, a ima ih, mada retko, u poslednjim Serlocima , razne mini igre. Mozda ih obozavam bas zato sto sam uspesan poprilicno u njima, a u retkim trenucima kad sam neuspesan, onda krivim tvorce istih za nelogicnost .

Kad sam presao, kako se zvase ona avantura, poptuno bez price, samo zagonetke, da Safecracker, to ti dovoljno moze reci da bas volim klasicne zagonetke, mnogo vise nego resavanje "zagonetaka" dijalogom ili slicno, ali ako je prica dobra, onda valja istrpeti (sto je i bio slucaj sa Dreamfall-om).

Neka, ipak cu Ruzu ostaviti zaboravu.

I vidim da ste me se uzeleli , prvi post (posle metar i po dana) u avant. delu foruma i odmah ste se skupili...
No, nije to cudno, kad pogledam one zokijeve (zanimljive ?) monologe u PA, razumem vas .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke