Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2011, 9:22   #437
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Najbolji autor tekstova u SK-u je?

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Kad sam išao u gimnaziju, bio je sa mnom u razredu jedan tip koji se čudno oblačio i češljao. Svaki put kad bih ga pitao što to radi, odgovor je bio: "To ribe vole!" I, da vidiš čuda, bio je u pravu
offtopic on:
Heh..zene podsvesno traze sigurnost i najbolje sanse za svoje potomstvo da prezivi i zato kada vide nekog tipa obucenog kao klovn (ili malo bolje) sa nekom ludom ali ne i glupom frizurom pomisle "jeste cudan, obucen je budalasto, frizura mu je freakasta ali je originalan, drugaciji, izgleda da ima integritet i sto je najvaznije jos ziv i na obe je noge - sigurno nesto vredi cim je tako."
offtopic off

E sad, Kuzmanovic svojom kolumnom gadja mnogo sire teme od ostalih autora tako da ima i prostora da postane najpopularniji ili bar najzapamceniji. Mora se ipak priznati da se K. solidno i ponavlja provlaceci lajtmotiv igara (ok, rubrika jeste "Ja, igrac") ali ponekad zaista preteruje glorifikujuci igru kao vid umetnickog izrazavanja smestajuci je u najrazlicitije drustvene konotacije. Igre su tu da nas zabave, a autorima, ako je moguce, donesu pare i samo to. Meni su se svojevremeno svidjali Macedonicevi tekstovi tj opisi igara. Nikada nije bio nametljiv a uvek objektivan i razlozan i glasao sam za njega. Neke od autora znam licno ali ne mogu da sudim o autoru na osnovu clanka o digitalnom fotoaparatu

Poslednja ispravka: Laskaris (28.1.2011 u 9:50)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
JohnnyNT (29.1.2011)