tema: [Mobilni telefon] Xiaomi Redmi 3
Prikaz jedne poruke
Stara 22.8.2016, 21:35   #108
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
^^ OTA update dobijash ako si na legalnom oficijalnom globalnom stabilnom (i/ili developer) romu. To jako tesko moze doci sa Aliexpresa. Jako lako i potpuno legalno mozes skinuti ili recovery ili fastboot rom od MIUI 8 i flesnuti ga u mob sa i bez kompa

MIUI 8 ima Srpski jezik!

Kineski rom ima samo kineski i engleski jezik i dosta kineskih aplikacija, lose mu radi GPS. Morash proveriti negde da slucajno ne postoje razlicite verzije telefona. Racimo MI4 ima CT i CU verziju. CT ima iskljucivo kineski rom i NE MOZE LEGALNO DA SE PREDJE NA GLOBALNI dok na CU mozes da stavish koji oces rom. Mislim da Redmi nema te varijante ali valja proveriti.
E hvala, znaci onda je ovaj global rom to mi je bilo bitno kupujem u radnji u beogradu ne preko aliexpress rekoh to vec

Ma vidi znam da moze custom rom ali poenta mi je da uzmem i da radi kako treba da radi a ne da se sebavam sa koje kakvim romovima,kineskim apovima il sta vec, znaci otvorim kutiju upalim i koristim bez da razmishljam o telefonu


Zato mi je i bilo bitno da je taj global rom

@Mickie

Sto se zamarash da narucujes preko kineza kad imas u beogradu za maltene isti novac?
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke