Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2017, 14:29   #51
Clayton
Član
 
Član od: 26.11.2011.
Lokacija: The Gusarski Zaliv
Poruke: 30
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 11 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Shadow Tactics

Poslednja igra u kojoj sam baš istinski uživao, old school šmek uvijen u sve blagodeti današnjice. Prvenstveno moram naglasiti da se divim momcima i djevojkama iz studia Mimimi jer su išli za današnje standarde nekonvencionalnom putanjom razvoja, bez ikakvih kickstarter-a ili early access-a, jednostavno kompletirali su razvoj, sve fino ispolirali i optimizovali i tek onda plasirali proizvod, to je upravo ono što mi nedostaje danas da developeri pokažu malo petlje. Ukoliko ste voljeli legenradne Komandose ili Desperdose i ovo će vam se definitivno dopasti jer premisa je u suštini ista uz gomilu unapređenja starog koncepta developeri su dodali i po koju unikatnu stvar u miks. Grafička prezentacija je sjajna, nešto poput stripa u tri dimenzije stim da ukoliko želite pritiskom na određeni taster highlightuju se svi objekti na mapi sa kojima možete da vršite interakciju što mi je u mnogome pomoglo jer se zna desiti da ne primjetim određene stvari iz određenog ugla s obizrom da imate mogućnost rotiranja kamera u ugao koji vama najviše odgovara u datoj situaciji. Likovi su dosta dobro izbalansirani kako se meni čini i ni jedan nije puno superiorniji o drugog, omiljeni mi je definitivno Takuma, dražesan starac smrtonosnih namjera

Muzička podloga je prikladna i mijenja se u zavisnoti od sitacije a varira od opuštajuće do napeta koja počinje kada se digne opšta uzbuna i neprijatelji počnu tragati za vama. Dok sam igrao negdje do pola igre dijalozi su bili na engleskom dok nisam pročitao da postoji mogućnost i sinhronizacije na japanskom jeziku što sam odmah i učinio, sinhornizacija na japanskom (i engleski titlovi ) mnogo su dorpinjeli inače sjajnoj atmosferi kojom igra zrači. Što se misija tiče ne bih rekao da su teške ali zahtijevau dosta planiranja i strpljenja kao i dosta snimanja i učitavanja pozicije

Uglavnom kakogod igra me je oduševila i nadam se da če ovo biti samo prvi korak veoma uspiješnog serijala.
Clayton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Clayton na korisnoj poruci:
filpan (28.1.2017), Lex987 (28.1.2017), NastyB (28.1.2017), pentraksil (28.1.2017)