Prikaz jedne poruke
Stara 12.7.2021, 23:06   #75
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Koja graficka?

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Mene i dalje lomi koju kartu uzeti, da li zelenu neku ili crvenu...Kriv je iskljucivo ''Smart Access Memory''
Iskreno, da nema SAM i uskoro Fidelity FX ne bi razmišljao ni sekunde o ništa drugom osim 3070 TI, ali ovako...

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Ma kakvo podmazivanje... karticu izvuces iz kutije (ako je uopste kupis sa njom), ubacis je u najobicniju kesu antistaticku ili cak u obicnu kesu pa u rucni prtljag pa u kola, bus ili na avion. Racun stavis u novcanik ili bilo gde da ne bude zajedno sa karticom jer ona treba da bude polovna ako neko pita a ostale budalatine od kartice ostavis u kutiji. Kutiju sa papricetom na kojem je Paja Patak koji se smeje praznu posaljes DHL-om za Beograd pa neka je gledaju na carini iz svih uglova ako hoce. Videce Paju Patka na kojeg se ne placa carina. Na paketu mozes da napises "polovna roba", ionako nece moci da provere nista ali mozes da izbegnes da ga otvaraju.
Sve to stoji, ali ne vraća se ON LIČNO pa da tako nešto uradi, morao bi da tu kartu u kesi da nekome ko je u busu ili vozaču, ali ne može da garantuje da će ta karta doći do mene. Jer, ako ti neko nepoznati da da odneseš nešto od hiljadu evra nekome takođe nepoznatom, šta te sprečava da to zadržiš za sebe??? Da prijaviš policiji nekoga ko je za tebe švercovao nešto preko grane??

Pa, nema većih muljatora od Srba kojima je najdraže zahebati nekog svog.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke