Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2021, 8:24   #105
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Koja graficka?

Citat:
Markius kaže: Pregled poruke
Nece ona da crkne u garanciji nego kao akumulatori, cim istekne tako da ti ta prica i ne pije vodu...
Pre nego što joj istekne garancija već ću je prodati i gledati nešto novo da kupim.

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
Junction nije temperatura jezgra nego temperatura trenutno najtoplijeg dela GPUa.
Može i da varira.
Inače 5700xt mi je svega par puta išla do 110C i to zbog lošeg kućišta.
I to baš na Valhali i RDR2,ali ja otpanjim sve pa su frejmovi išli do 130-140 u pojedinim delovima.
Naravno da varira, ali imam CM Maker 5 kućište sa 5 komada 140mm ventova koji uvlače vazduh i jednom 12-icom pozadi i moja referentna 5700XT je na RDR2 redovno bila iznad 100 stepeni, dok je na Valhali znala da padne i na 90, a Mass Effect LE nije uspevao da je izgura iznad 90 stepeni.

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
Dobra grafička,žao mi što sam je prodao.
Slažem se da je dobra, ali ne žalim što sam je prodao.
Videti RDR2 na Ultra podešavanjima zakucanim na 75 FPS i Junction temperaturom koja ne prelazi 100 je, meni lično, uživanje vredno svakog uloženog dinara.

I, da, jedna stvar - svi kažu da su referentne grafike loše hlađene. Istina je, junction išao i do 110 (sam AMD kaže da je to normalno), ali su VRM-ovi i memorija bili između 80-85 stepeni, što znači da su ti bitni delovi ipak dobro hlađeni. Još uvek ne znam kako se kreće na RX6800 ali me i ne zanima, sve dok radi kako treba.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke