Prikaz jedne poruke
Stara 27.3.2023, 15:47   #71
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: God of War Ragnarok

Za mene je ovo skoro pa 10/10 gaming iskustvo.Ne zna se koji aspekt igre je bolji.Grafika dovedena do savršenstva i to u performance modu! Ne zna se koji je svet lepši, do duše prednjače Asgard, Vanahajm i Jutnehajm.Priča, likovi, odnosi među njima, baš ne znam šta me je više oduševljavalo tokom igre.Gameplay i sama priča su dovoljno prošireni da iako igra liči na svog prethodnika dosta, nudi sasvim novo iskustvo.Dodato je novo oružije, veća sloboda prilikom istraživanja, novi likovi, novi svetovi, sve je na steroidima.Valkire su ovaj puta zamenili Berzerci i iako apsolutno nikad ni u jednoj igri nisam jurio acivmente, ova igra to svakako zaslužuje.Pogotovo što se nakon završetka main kampanje, prilikom jurnjave za 100% po svetovima svuda dešavaju sitnice vezane za likove iz glavne priče koji su kratkotrajni ali itekako zanimljivi.Poslednja dva sporedna bosa mi trenutno na hard težini deluju nedostižno ali nadam se da ću dobiti tu platinu, a zatim ću igru uramiti!
Činjenica da je izvisila za igru godine iako je to Elden Ring itekako zaslužio je sumanuta
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke