Prikaz jedne poruke
Stara 3.2.2011, 19:11   #84
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Ne, nije uredu biti nacionalista, to je bolest, doduse izleciva (ili bar uklonjiva samim uklanjanjem nacionaliste koji od nje boluje). A ako je progres naroda bolestan stav, onda stvarno nemam reci. Dalje, nismo propali zbog Tita, stavise on nas je i odrzao i zbog toga smo mu vecno zahvalni, vec upravo zbog prodora zapadnog uticaja. Stoga sprecavanje prodora istog nije ispiranje mozga vec jedina moguca politika dostojanstvene zemlje. Ne znam zasto vi to smatrate ispiranjem mozga, meni to lici na sasvim normalno svakodnevno obrazovanje, ali ono sto mi ucimo u skolama jeste ispiranje mozga - kako bi se drugacije moglo okarakterisati ono ogavno gradjansko vaspitanje nego pokusaj da se svima usade u glavu obrasci zapadnjackog nacina zivota (a o verskoj nastavi i da ne govorim- to je vec jasno da je ispiranje mozga glupostima). I da zavrsim pricu, unistenje nacionalista je bitno za opstanak ljudskog roda, jer dokle god ima nacionalista i pohlepnih kapitalista, bice i ratova. A konacni mir bice postignut tek kada poslednji nacionalista bude obesen o sopstvenu zastavu, kada poslednji kapitalista bude zadavljen okovima sopstvene birokratije i kada poslednji vernik bude zarobljen u kavezu sopstvenih verskih poglavara i njihovih laznih ideala!


Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Zbog njega i zbog produkta njegove diktature smo i propali.Ne treba ga veličati, već ga treba vratiti odakle je i došao, a ne držati ga u Srbiji da kojekakvi ludaci i dalje dolaze da mu se poklone u Kući Cveća.
Da njega nije bilo ovu zemlju ne bi bilo steta uzeti ovakao sa svim stanovnicima i baciti na deponiju za propale zemlje (kada bi takvo nesto postojalo).
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke