Prikaz jedne poruke
Stara 3.2.2011, 23:36   #92
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

fini komentari..mislim nacitao sam se svega,s obzirom da sam '91 god i nisam bas proziivio tu nasu jugoslovensku istorju,a li sam dosta toga cuo kroz tatine,babine,dedine price.....
i sve se vrtilo ovako....
naravno taj jednopartiski sistem koji smo mi tada imali nije bio savrsen ali svaka medalja ima dvije strane....kako dobra-tak losa....jedna strana medalje...da se su slave slavile u tajnosti za razliku od sada kad se "traČi" po 3 dana...
druga je to bila sto smo tad u vrijeme tita bili 4 vojna silu u svijetu (posle amerike, rusije i njemacke),kazu da se moglo spavati po vedrim nebom da je postajala disciplina....druga strana medalje
ja ovo sad prepricavam sto sam cuo,ali vidim da u tome sto sam cuo ima dosta istine...

to sto se tice zapadnih zemalja....slazem se....s obzirom da balkanu vlada moto hajmo sto prije zavrsiti i sfušeriti, mada sto se tice uredjenja drzave...mislim sad na politicki mislim da bi trebali utei dvo partiski sistem, mislim da bi on naama doneo niz prednosti,bilo bi tu i nedostataka ali se ne bi toliko primetili.....
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke