Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2007, 14:31   #39
Diego
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 427
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 114 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Agatha Christie ili Sherlock Holmes?

igrao sam demo Sherlock Holmes vs Arsene Lupin na francuskom jeziku, moze da se skine ovde demo ali je 768 mb, a uskoro ce valjda da izadje kompletna engleska verzija, za sad ima samo u download varijanti
Eh sto ne znam francuski, Votson koja parla francuski je neprocenjiv (ima i nemacki, to bi bilo jos bolje)
Inache, iako su se vrteli skoro svugde screenshotovi gde je Serlok u trecem licu, izvodjenje i engine su potpuno isti kao u Awakenedu, znachi prvo lice.
Cini mi se da je za nijansu grafika lepsha nego u Awakenedu al nishta drastichno grandioznija, i pomalo je zivahnije okruzenje, mada se to i ne moze bas zakljuciti na osnovu demoa jer on obuhvata samo muzej. Inace uz svu tu setnju i trcanje kroz muzej, hodnike i sobe, dvoriste, stekao sam utisak da sam ucitao Call of Duty: Muzej Warfare, al ipak tu je i mapa za brzi teleport na bitnije delove unutar muzeja.
Zagonetke ne znam kakve su, u ovom demou sam samo tumarao i razgledao eksponate. Bas me zanima kako ce da uklope zagonetke i pricu, kad vec znamo unapred da ce nesto da se opljacka, kao i ko treba da opljacka, gde treba da opljacka.
Sve ostalo sto se da primetiti je potpuno isto, preko sistema dijaloga do zurnala koji sadrzi sve informacije, beleske i ostalo. Jedna subjektivna stvar - opet nisu isposhtovani igrachi koji igraju sa invert mouse opcijom, znachi nema je. I da, Votson i dalje ima magichni eliksir za teleportovanje, tj. ne mozete videti kako vas prati u stopu, nego cim ga izgubite iz vida, on popije eliksir na kvarno, i stvori se tik pored vas.

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	ss_preview_SH_05.jpg.jpg
Viđeno:	21 puta
Veličina:	72,8 KB
ID:	14909Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	65.JPG
Viđeno:	26 puta
Veličina:	99,1 KB
ID:	14910Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	33.jpg
Viđeno:	26 puta
Veličina:	92,0 KB
ID:	14911

Poslednja ispravka: Diego (26.11.2007 u 14:42)
Diego je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Diego na korisnoj poruci:
caine (26.11.2007), Shlaymara (26.11.2007), snežana stanković (26.11.2007)