Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2006, 20:29   #6
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Zasto u 99% igara igrate kao dobrica???

Citat:
Spector kaže:
Da li ste se ikada zapitali zasto 99% igara koje ste igrali, igrate ili cete igrati
kao glavnog protagonistu uvek imaju dobricu. Zasto uvek spasavate svet od unistenja, bandi, lopova, ubica, ''ludih'' naucnika itd. Za nije neko davno rekao da je lakse unistiti nego stvoriti i cuvati. Pa zasto nema neke igre, osim onih hrabrih 1% kao sto su Evil Genius, Hitman, GTA i ja licno neznam koja jos, koje dozvoljava da kao covek potamanim bilion vanzemaljaca unistim im planetu i prodam zene i decu u roblje. A da nije strategija i da nije u samo odbrani. Zasto nema igre u kojoj je Hitler porobio evropu i igrac je u ulozi komandosa koji napada Amere. Zasto su uvek ameri ti koji spasavaju stvar brane nas od svih terorista,ludih naucnika, korokondzula iz svemira kad oni njih skoluju, uce kako se vlada svetom a sto se tice vanzemaljaca uvek ih izprovociraju. Sta su ameri oni nisu ni nacija. Oni su najgori blend belaca, crvenokozaca, crnaca i zutaca u istoriji. Zasto neki Srbin nepovede svet u osvajanje galaksije ili unisti neku zemlju sa uspelim teroristickim napadom atomkama ili smrtonosnim virusom. Svako ko se slaze neka digne ruku, nogu, glas pa sta stigne . Napisite igre u kima ste igrali kao kriminalac, osvajac, ubica kamenog srca, ludi naucnik ili diktakor nuklearne sile. Dajte ideju za nove igre gde cemo osvjati, porobljavati, napadati prvi, unistavati i remetiti kosmicki mir. Zivela revolucija!!!
U Red Alert 2 sam najvishe gotivio Ruse iako su oni u igri zlikovci , mislim na kampanju , uostalom nije bitno sa kime igrash , vec kako igrash , ja na primer sam u starcraftu ekstra gotivio kampanju sa zergovima gde ti je cilj da svima zagorchash zivot.
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke