Prikaz jedne poruke
Stara 9.8.2022, 20:45   #102
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Marvel's Guardians of the Galaxy

Upravo sam zavrsio i ja igru..Uf,ne znam odakle da pocnem....Za mene je ova igra savrsenstvo u svakom smislu te reci...Ne secam se da me je nesto toliko drzalo na ekranu...Odusevljenje vlada nadamnom.....
Igra je fenomenalna u svakom smislu te reci i ja ne znam kako neko moze za ovako nesto da kaze ista lose...Strip nisam citao,filmove nisam gledao,prvi put sam se sa ovim naslovom susreo nedavno na forumu i eto,otkad sam se ponovio sa grafom,bila je na spisku za igranje.Likovi,prica,gameplay,sve savrseno...Prosto se nisam susreo sa likom u igri,a da mi se nije dopao,sama mehanika iste mi je sjajna...Grafiku ne bi tek da komentarisem...Ja ne znam da li sam ja do sada bio slep kod ociju,ili je to do rtx efekata,ali meni je ovo do sada mozda i vizuelno najlepsa igra koju sam u svom zivotu odigrao...Vratila me u vreme kada sam igra dead space trilogiju i kada me bukvalno jeza hvatala po telu od uzivanja.....Zao mi je samo sto nemam 4k monitor i sto nemam jos jaci hardver da mogu da odigram ovo u 4k rezoluciji.Posteno mi je oznojala gpu iako je 90% vremena gafika drzala igru na 75fps zakucanih.Sve u svemu,svaka preporuka.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke