Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2009, 12:37   #8
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Zasto je kucni raacunar skuplji od lap topa

Citat:
petrixs123 kaže: Pregled poruke
Gledao sam po raznim prodavnicamo neke lap topove sa solidnom konfom.Kada sam video destkop racunar sa istom koonfom on je bio mnogo jeftiniji.U cemu je fora.Da li se isplatki kupovati lap top ili kupiti nov komp

kao prvo postavio si suprotan naslov teme od pitanja u temi,aj nema veze...
kao prvo svet to treba upakovati u tako mali prostor,laptop je prevenstveno za poslovne ljude koji cesto putuje a treba im racunar sa sobom(posao ih obavezuje da nose racunar),i zato sto da bi ti radio racunar treba ti neprestalni izvor struje(steker),a za laptop ti se napaja preko baterije....samo sto je laptop za multimediu los,a i za igre,meni bi sluzio samo za net...(em ima lose zvucnike(slaba izlazna snaga zvucne karte onemogucava dobar kvalitet i na super zvucnicima),mali ekran(ne kazem da imaju svi,ali vecina pristupacnih ima oko 17,cak i 15 incha,a da bi igre igrao moras da prodas kola,i to kuci da bi se igrao nema svrhe,kupis onda komp,a na putu bi se igrao 1 sat,i ispeko bi kolena,tako da je najbolje kupiti komp i laptop,jer je jeftinije game komp 650 e,laptop 400 e,a game laptop 1500 e,do 2000e,sto mozes dati i za komp i za letovanje sa ribicama...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke