Prikaz jedne poruke
Stara 14.9.2010, 19:52   #6
markonaric
Novi član
 
Član od: 2.10.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Ogorcen i utucen !!!

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Ovo je kljucna recenica. Najbolji monitor za odredjeni budzet. Za te pare mi smo u tom trenutku preporucili taj model... Da se ne lazemo, to nije veliki budzet za tu velicinu monitora i ne mozes ocekivati profesionalne karakteristike. SVI LCD monitori (i televizori) imaju "problem" sa uglovima gledanja, dubinom crne boje i brobijanjem pozadinskog osvetljenja. Taj problem je manji na skupljim modelima ali i dalje postoji. Licno sam testirao modele koji kostaju i preko hiljadu eura a imaju (za moje standarde) nezadovoljavajuce uglove gledanja ili pozadinsko probijanje svetla... ili losu reprodukciju crne... neki modeli manje neki vise.

hm znam ja to ali nisam ocekivao toliko probijanje...!ajde ISKRENO da li ste rekli u tom trenutku iz iskustva i iz testova sta je dobra kupovina ili ste tako samo odg od oka...????? da li ste znali da vec navedeni problemi ima taj monitor???
sto je najgore posebno sam naglasio pri kupovini da mi je bitno da mi ne probija i prodavac kao `neces imati problema sa tim `ah mrzim to umesto me da mi je samo reko da ima i da ako hocu bolje uzmem nesto drugo bzwz zar ne...? sad se kajem sto nisam uzeo asus :S
markonaric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke