Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2013, 20:09   #5
nikolam
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 444
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 69 puta na 60 poruka
Unhappy Re: Gde je sa Foruma SK nestala tema "Slobodni operativni sistemi"?

Citat:
GoranSTX kaže: Pregled poruke
Nažalost, broj učesnika i tema vezanih za FLOSS nije naročito veliki pa je zgodnije i jednostavnije držati ih zajedno u jednom podforumu.
Nazalost mislim da ti nisi u pravu
i da je u pitanju direktna diskriminacija od strane tebe i SK prema slobodnim operativnim sistemima na forumu.

Ili si trebao da SVE teme iz slobodnih operativnih sistema da prebacis u zajednicku grupu sa Zatvorenim operativnim sistemima i zadrzis vazne teme, tj podkategorije,
ili treba da se odredis da si protiv slobodnog softvera.

Kao sto je receno NIJE ISTO kad se prica o slobodnim operativnim sistemima (kao i o Neslobodnim operativnim sistemima)
i kad se prica uopsteno o Slobodnom softveru.

Mislim da u vezi ukidanja grupe o slobodnim operativnim sistemima stoje komercijalni razlozi i pritisci,
u suprotnom postoji samo ljudska glupost a licno se nadam da je u pitanju samo tvoja.

Sve u svemu ovakvo resenje je diskriminisuce i neodgovarajuce i dovodi u zabunu posetioce foruma, kao i forsira zatvorene operativne sisteme i stvara laznu sliku i ne doprinosi informisanosti posetilaca,
slobodi izrazavanja, preciznosti tematike kao i mozdanim talasima normalnih ljudi koji ne zele da ih zbunjuju!

Mislim da broj tema vezanih za ljudsku glupost nije dovoljno veliki, pa je ovo lep primer da se ona iskaze i pokaze.
nikolam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke