Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2016, 13:55   #4
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 3/2016

Ukratko o novom broju.

Dosta interesantan sa zanimljivim pa može se reči i epohalnim temama poput ove o gravitacionim talasima. Pokušavao sam pre ovog teksta iz drugih informacija da ukapiram o čem se tu radi ali nešto nije išlo do konačno kad sam pročitao ovaj izuzetan tekst. Sad me živo zanima da li će ovaj neki drugi tekst konačno da pobedi kao najčitaniji i da svrgne ``ja igrač`` bar na jedan mesec sa trona.

A da hardver... konačno opis fotoaparata, onako na nekonvencionalni način tj. baš kako bi to trebalo da se radi. Na netu ili u drugim časopisima takvi tekstovi su uniformisani dok je ovaj opušten na kvadrat. Umesto te pomenute uniforme, majica sa kratkim rukavima i farmerice. Kamo sreće da se i drugi ugledaju na vaš način pisanja.
Zapao mi je za oko i opis aktivne kamere u izvedbi danskog Denvera koji i dalje mnogi misle da je to kinez sa sve inžinjerima i proizvodnjom. Ovo je samo sa proizvodnjom. Pošto aktivno vozim MTB razmišljam o sličnom primerku mada bi tako nešto više okačio na psu.
Kaaakav je ovaj ruter tp-link?!?

Dosta stručnih tekstova, dosta ste prostora posvetili linuksu. Naravno da je dobro ta alternativa uvek treba da bude prisutna i da bude sve bolja i konkuretnija.
Obavezno u narednom ili nekom sledećem broju da opišete office Libre 5.0.

Windows phone i boljka u vezi programa za isti se i dalje nastavlja mada od skale od 0-10 sad je na dvojci. Šta da vam kažem...

p.s. Kako mislite da sačuvamo svoj JMBG kad ga svi znaju i kad je svima dostupan na razne načine?

Eto toliko što se broja tiče opet da kažem da ima izvanrednih tekstova i opisa i da nastavite tim putem ali i da oslušnete savete koji daju vaši uvaženi i vama bitni kupci ovog časopisa.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Oggy (12.3.2016), Wolverine (15.3.2016)