Prikaz jedne poruke
Stara 2.1.2006, 2:30   #82
Avenger
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 55
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Najbolji autor tekstova u SK-u je?

Primetio sam da je mnogima ovde dovoljno da procitaju kako neko pljuje vlast i odma' se naloze. Tacno je da je Kuzma lik. Tacno je da me cesto njegovi tekstovi oduseve, da se valjam od smeha, ali covek se preterano oslanja na pljuvanje. hehe, samo zamisljam sta bi bilo da on radi hardware. Ne bi bas ovi predstavnici bili odusevljeni...
Dobro, sad to sto je VEOMA arogantan, pa valjda ima razloga, u suprotnom ne bi radio za SK

A ko je najbolji? Mislim da se necu opredeliti
Neki su se izdvojili, ali onda me razocaraju nekim losim opisom, dok me neko novi odusevi. Svako ima svoje dobre i lose tekstove, a ja da kazem da je najbolji onaj sa kojim se najvise slazem u ovom trenutku - ne zelim.

Mozda je ova poruka malo napadna, nije mi to bio cilj, ali jednostavno ne mislim da je postavljanje teme bas u redu. Ipak morate da razlikujete to SHTA oni pisu. Ne mogu se svi porediti. Evo izdvajaju se dve grupe: najmladji klinci-kuzma, starija garda-sloba. obe grupe za igre, a niko npr za hardware, sto ne znaci da nisu vredni. E sad, to sto vecinu vise zanimaju igre, to je nesto drugo
Avenger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke