Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2010, 18:35   #379
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Najbolji autor tekstova u SK-u je?

Citat:
thebluephoenix kaže: Pregled poruke
Da ti ne prozivas Macedonica? Povuci rec ili ce avanturisti da te grupno sil*ju , pardon lincuju. Meni Macedonicevi tekstovi nisu smetali zato sto nisam bio nesto zainteresovan za doticni zanr igara, ali mi je zato samo shtivo bilo zanimljivo, i zato mi je on jedan od najboljih autora SK ikad! Inace nikad mi ne bi palo na pamet da citam ista o avanturama.
da ne zaboravim malo malo pa kukumavshtinu na "dobra stara vremena" i sierrine avanture dok je bog po zemlji hodao...
stil nije kad iznova na 100% identichan nachin prosipash neki sentish bulshit i ne drzish se teme
meni se chini da lik nije igrao igru koju treba da recenzuje pa nije znao na koji drugi nachin da ispunu vishe od pola strane lol
chitajuci njega mi bilo bolno ko da slusham balashevica lol
nemam ja nishta protiv lika al taj"stil"nisam zapzio ni kod jednog drugog autora,uvek me nekako kopkalo...i ne bi imao nishta protiv da je recimo opsi na...5 strana pa nek ozeze po prvoj samo je preskochim
nego kolumna ko ovaj kuzma je meni mnogo bolje reshenje...i to preskachem...vidim ima fanove,ok super,mnogo bolje je to nego da troluje neki tematski text
avanturisti,light the torch
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke