Prikaz jedne poruke
Stara 10.2.2018, 23:52   #1129
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
E, ma ja bas slabo igram ranked, samo turf war. Sinoc sam nastavio da igram ranked i imao 10 uzastopnih pobeda i 1 poraz (Splat zones) pa skocio od B- do B+. Tower control sam igrao kad sam tek kupio igru, a rainmaker i onaj novi mod nisam ni igrao do sada. Cim prodje splatfest, krecem ranked malo aktivnije.

Turf war kad me krene maler, ne prekida... jednom sam imao 15 uzastopnih pobeda, pa me je uhvatio pubg sindrom, pa 5 uzastopnih poraza, jedna pobeda pa opet 10 poraza... Mislim da mi je od poslednjih 50, najbolji skor do sada bio 34-16 (opet, samo turf war). Ne mogu da skontam sta je problem, isprobavao sam sva ziva oruzija, taktike i slicno... i bas mi je kocka ceo turf war.

P.S. Koristis online app, naravno?

Edit: Jesi li probao League Battle?
Joj pa tako sam ja prvih 200 sati samo turf igrao sve iz razloga sto mi je taj Splatoon gameplay bio potpuno nesto novo i nekako sam se plasio da se upustim u ranked borbe, e kad sam krenuo da igram ranked onda sam skapirao da je tu glavna akcija. Sad Turf igram iskljucivo kad budzim ability jer kad odes u s+ onda moras da vodis racina o stilu oblacenja, da se lepo skockas, poslazes po 3 ista abilitija i tako te fore
Online aps sam jedva instalirao i sad ga naravno koristim najvise zbog promene glavnog abilitija i zbog pracenja rasporeda modova.
League Batltle sam samo jednom igrao, pobedio 4 od 7 meceva i ako mi verujes u jednom smo igrali protiv najbolje evropske ekipe, a cini mi se da su top 10 u svetu. Ljudi nas odvalili da nismo mogli iz sigurne zone da izadjemo i ja kazem tom liku burazeru pa sta je ovo sunce ti j..., ovi su sigurno u top 100 igraca Splatoona 2. On posto vise igra Ligu kaze ma jok imas takvih koliko hoces, a kasnije mi salje sliku sa te aplikacije da smo igrali protiv clanovi Team Olive, a jedan je OSorin koji vazi za jednog od najboljih igraca
Kako ti ide friend code da te dodam u prijatelje pa cemo da odigramo koju partiju zajedno
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke