Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2018, 16:20   #12148
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

An Alan Smithee Film - Burn Hollywood Burn (1997)
http://www.imdb.com/title/tt0118577/?ref_=ttrel_rel_tt


Film je radjen u stilu dokumentaraca i koji govori o kobajagi filmu sa Staloneom, Vupi Goldberg i Dzeki Čenom koji nije ugledao svetlost dana i to sve zbog neslaganja reditelja i filmskog studija. Sa jedne strane film se dotiče nekih stvari kao što sam pomenuo da neslaganje dve strane dovodi često do lošeg finalnog rezultata što je bilo veliki deo primera u mnogim pravim filmovima a tu se i postavlja drugo pitanje da li je krš filmove potrebno uništiti za sva vremena (to je još jedno teško pitanje ja sam za da svako ima pravo da iskaže svoju viziju kroz film i time imamo dobre i kultne filmove nažalost tu i oni loši filmovi čiji kvalitet opet može da varira). Sve ovo zvuči kao interesatna tema za film ali se slažem da je u drugim aspektima veoma loš i jedan od najgorih filmova, ovo bi trebalo da bude komedija ali ovde ništa nije smešno, nema nijedan smešan momenat, svako će nakon gledanja biti besan ili u lošem raspoloženju nego suprotno. Gluma nepostoji više je foliranje nego gluma, sam film je uvredljiv i sama radnja niti poseduje nešto što bi držalo gledaoca kako bi ga ponovo gledao iskreno, veliki broj glumaca se pojavljuje u ovom filmu a tu je i jedna osoba koja je obeležila 2017 i to u smislu skandala koji nastavlja da potresa Holivud i do danas, sve u svemu veliki gubitak vremena kako za same glumce i gledaoce.

Ocena 3/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke