Prikaz jedne poruke
Stara 18.2.2018, 2:14   #12152
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meetings with Remarkable Men (1979), www.imdb.com/title/tt0079542



Autobiografski film o Gurđijevu, uticajnom duhvnom učitelju jermensko-grčkog porekla iz prve polovine XX veka. Sniman je na spektakularnim lokacijama u Afganistanu, uz vrlo zanimljivu muziku. Glavna uloga je naš poznati glumac, mučki ubijeni Dragan Maksimović. Film nije za svakoga, prilično je spor, ali je ipak interesantan.

***

The Remaining (2014), www.imdb.com/title/tt2714380



Friends gather at a wedding, but the celebration is shattered by terrifying apocalyptic events forcing them to examine life, love and faith as they must choose between redemption and survival.

Meh... (Ispod)prosečan apokaliptični film, uvijen u biblijske reference. Efekti su začuđujuće dobri, glumci solidni, muzika OK. Sve u svemu: može da se gleda, ali zašto?

***

Mission to Mars (2000), www.imdb.com/title/tt0183523



When the first manned mission to Mars meets with a catastrophic and mysterious disaster after reporting an unidentified structure, a rescue mission is launched to investigate the tragedy and bring back any survivors.

Ne previše originalno, ali pošto ja volim ovakve filmove, sasvim OK SF film. Ideja viđena više puta, ali ipak ne smeta. Solidni glumci, naročito mi se svideo Tim Robins.

***

Fifty Shades Darker (2017), www.imdb.com/title/tt4465564



While Christian wrestles with his inner demons, Anastasia must confront the anger and envy of the women who came before her.

Ko je gledao prvi deo ovog filma, mogao bi da odgleda i drugi deo. Ko nije gledao ni prvi ni drugi, nije propustio ništa naročito.

***

La La Land (2016), www.imdb.com/title/tt3783958



While navigating their careers in Los Angeles, a pianist and an actress fall in love while attempting to reconcile their aspirations for the future.

Iskreno, mnogo bolje nego što sam očekivao! Rajan i Ema su stvarno vrhunski glumci, muzika u filmu je odlična, koreografija muzičkih delova filma za svaku pohvalu. Dobar film!
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke