Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2012, 9:17   #15
Arctic Donkey
Član
 
Član od: 22.7.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 81
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Facebook problem

Надам се да ће се наћи решење и за мој проблем.

Ствар је у следећем - једног дана када сам погледао у бројку пријатеља на фејсбуку тај број је био значајно већи но очекивано. Када сам ушао у листу да погледам о чему се ради, видео сам да у листи пријатеља (која изгледа као табела, у редовима и колонама и са квадратима који представљају профилну слику тог пријатеља, користим тајмлајн) су се појавили профили људи које нисам видео на фб (односно, да ли сам их избрисао не сећам се) годину или две чак ! Ти профили се појаве у форми фејсбук дифолт слике (силуета она мушка/женска), и са плавим именом. Кликнем на та имена и успем да обришем са листе.

Проблем сад наступа !

На неких двадесетак места, где је предвиђено да стоји слика неког пријатеља, постоји бланко простор ! Буквално, нит слика, нит име - ништа ! Ту не може да се кликне, и капирам да зато имам више пријатеља, сваки тај празан простор где треба да се прикаже пријатељ се води као активан. Може ли се решити ово, стварно ме нервира ?

Наравно, има и пар њих чија имена су приказана црно, те се не могу кликнути...Ни са њима не знам како да на крај изађем. Молим помоћ. Хвала унапред !
Arctic Donkey je offline   Odgovor sa citatom ove poruke