Prikaz jedne poruke
Stara 2.3.2014, 19:51   #19152
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
OgnjeniZ kaže: Pregled poruke
Moze li neko da mi objasni koncept CW-a? Sta je potrebno da bi se upalo u klan koji igra CW, kako igraci profitiraju od njega i koliko je potrebno vremena odvojiti za to?
DeCoy je objasnio u globalu.....

Najvaznije je naci klan koi igra CW i biti tu za pocetak prve bitke. Naravno TS se podrazumeva i slusati onoga ko vodi taktiku - komadant/komandir.
Da bi bio izabran u tim za CW neophodno je imati tenk koji je za tu mapu potreban onome ko vodi taktiku... npr: ako ti imas Mausa i E100 a tim forsira ofanzivni stil igre komandant ce izabrati u tim is7, is4, T57......
Tako da si ostao van tima.
No za CW je najvaznija tvoja dobra volja i slusanje taktike i da tacno radis ono sto ti se kaze a nikako da soliras.
To oko zakljucavanja tenkova nije veliki problem. Zakljucavanje bude kad igras protiv ownera i izbubis tenk pa ga za to ne mozes koristiti odredjeni vremenski period.... recimo 7 dana.
Evo moj slucaj: Igram 10 dana svakdonevno CW i u timu sam sa is7. Treceg dana smo osvojili teritoriju a preziveo sam tu kljucnu partiju... sutradan odbranu nisam igrao. IS7 mi je ostao nezakljucan 11 dana iako sam svaki dan odigrao 3-4 partije klanskim bitkama.... 30-35 partija.
12. dan sam igrao sa T-62A , prvi put u CW i cap.. zakljucao se tenk na 7 dana
Takodje ima situacija u kojima mozes igrati i sa zakljucanim tenkom CW...

"Sta je potrebno da bi se upalo u klan koji igra CW"
Vecinom se trazi iznad prosecna personalna statistika.....

"kako igraci profitiraju od njega"

Profitiraju pre svega kroz unapredjenje sopstvene igre i razvoju timskog duha
E da.. dobih 10 golda kao clan tima koji je osvojio teritoriju..... Svaki igrac iz tima po 10 =150 a preostalih 30-40 golda ostade u klanskom trezoru
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke