Prikaz jedne poruke
Stara 29.1.2015, 11:16   #14
Becar
Član
 
Član od: 11.5.2009.
Lokacija: Derventa, Republika Srpska
Poruke: 185
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 24 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Saveti za kupovinu polovnog laptopa

Činjenica je da nemam neko pretjerano dobro iskustvo sa tim dual gpu rješenjem i mislim da je problem prvenstveno do drajvera i to intelovih u mom slučaju. Naime, koliko sam vidio ista se ne može u potpunosti isključiti, a razlog tome je, koliko sam uspio iscunjati na netu, činjenica da i kada radi dodatna grafika, ona radi preko intelove, obzirom da je intelova jedina direktno povezana sa displejem. Ako sam ovo sve dobro razumio. Sada sam prije par dana skinuo zadnje drivere za intel hd 4000 i situacija se (bar za sada) popravila i nisam imao niti jedno blokiranje već 7 dana.

Takođe, nije samo moje iskustvo loše, internet forumi su puni postova ovakvih i sličnih problema. Činjenica je da je ovo rješenje malo komplikovanije za koristiti ( ne možeš dobiti max performanse ako nije u high performance modu u windowsu i uštekan na punjač, sa stavljenim high performace mod u catalyst driverima za npr igru koju igram). Otkad sam to sve skontao za sada radi ok. Inače ovaj laptop dell 3521 imam već ravno godinu dana.
Becar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke