Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2017, 2:29   #15
ripxkid
Novi član
 
Član od: 12.5.2016.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Video game takmičenja u Srbiji 80-ih i 90-ih

Citat:
aLti kaže: Pregled poruke
Bio na oba ova takmicenja Nisu varali ljudi, secam se za Aladina da su lomili lonce sabljom i tako skupljali poene, prvo su diskvalifikovani, a kad je ta odluka ponistena, svi su krenuli da lome lonce ahahah... Onda je uvedeno ad-hoc pravilo: ako dodjes do 2. nivoa, prolazis u sledece kolo takmicenja. Mislim da je to takmicenje organizovao grad Beograd. A na PC klincima se igrao Jungle Book u prvom kolu, cini mi se. Pored ovih takmicenja, bilo je i prvenstvo u Duke Nukem-u, kao i neka mala takmicenja lokalnog tipa (npr. u igraonici Monolith sredinom devedetih, gde su imali umrezene dve 486-ice i dva Pentiuma). A takmicenja 80-tih, e u to cisto sumnjam...
Ha, hvala za info, ako mi možeš dostaviti još informacija bio bih ti veoma zahavalan. Ono da se udje malo u detalje i opiše sam dogadjaj. A što se tiče ovog takmičenja u Domu Sindikata veruj mi da su se i te kako koristili cheatovi, sećam se kao da je juče bilo, čak se i dobro sećam jednog koji su koristili a to je bilo da neprijatelja pretvaraš u pile kada ga pogodiš nečim To mi je onako baš ostalo urezano u sećanju i bio sam jako isfrustriran zbog toga. Evo sada baš gledam cheat code se zvao "gimme#" gde možeš da biraš koje ćeš oružje a jedno od istih pod imenom "Morph Ovum" je pretvaralo neprijatelja u ****** pile Sve u svemu očajna organizacija i veliki propusti na tom takmičenju. Što se tiče PC Klinaca jedna od igara je bila Prehistorik, toga se sećam.

Poslednja ispravka: ripxkid (26.8.2017 u 2:40)
ripxkid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke