Prikaz jedne poruke
Stara 1.7.2022, 15:07   #8
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2022

Izlazak ove nove TMNT igre mi je probudio nostalgiju da se prisetim opet crtane serije sa legendarnom domaćom sinhronizacijom Simić, Djuza itd... (sinhronizovano 65 epizoda prve tri sezone) jedino ostaje ta žal što ta ekipa nije kompletirala svih 10 sezona (a razlozi da se stane samo na 3 sezone mogu da budu brojni), mada generalno poslednje tri epizode sezone 3 deluje kao jedno veliko finale gde je serija mogla i tu lagano da se završi, ali onda se desila i ta 4 sezona i plus igrani filmovi i na kraju treći film TMNT 3 (1993) je za neke ubio interesovanje za Kornjače i nema nikakvo opravdanje za onakav film ono je tuga, ukratko film je toliko loš da je jednostavno loš. I na kraju poslednje tri sezone su promenili drastično izgled serije od ozbiljnog tona gde je glavna inpiracija očigledna bila Batman - The Animated Series pa je i nebo crveno tokom te tri poslednje sezone LOL. Znam da je jedna ružičasta televizija emitovala Kornjače sa novim glasovima i novim epizodama ali ta sinhronizacija barem kolko ja znam nikada nije bila dobro prihvaćena kao RTB sa čuvenom ekipom. U svakom slučaju super naslovna Kavabunga!

Poslednja ispravka: code master (1.7.2022 u 15:47)
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku code master na korisnoj poruci:
oluja (2.7.2022)