Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2009, 1:47   #10
MC WyYt ?1
Član
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 159
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MC WyYt ?1
Određen forumom Re: Adapter za Nokia 6120 classic

E,da ja nesto Vas pitam....elem,imam Nokiu 3120 Classic,i one `original jadne slusalice sa `bananicom 2.5 mm,koje imaju 3 one crne `linije`...e sada,video sam po gradu slusalice 2.5 mm,znaci,isti je dzek,samo sto ima te 2 crne `linije`...pa,kako sam shvatio,jedna je mono,jedna je stereo,a jedna je za mikrofon...e sada,ja kada bih kupio te,odsutsto mikrofona mi ne bi smetalo uopste...nego,brine me hoce li sve to raditi,a tamo gde sam video,ne daju mi da probam..nego ajd...slusalice su marke HAMA...nesto slicno ovom modelu,mozda i isto....E,da ja nesto Vas pitam....elem,imam Nokiu 3120 Classic,i one `original jadne slusalice sa `bananicom 2.5 mm,koje imaju 3 one crne `linije`...e sada,video sam po gradu slusalice 2.5 mm,znaci,isti je dzek,samo sto ima te 2 crne `linije`...pa,kako sam shvatio,jedna je mono,jedna je stereo,a jedna je za mikrofon...e sada,ja kada bih kupio te,odsutsto mikrofona mi ne bi smetalo uopste...nego,brine me hoce li sve to raditi,a tamo gde sam video,ne daju mi da probam..nego ajd...slusalice su marke HAMA...nesto slicno ovom modelu,mozda i isto.... http://www.ciao.co.uk/Hama_ME_456__6704070 e sada,zivim u Nisu,pa ako neko zna,kupovao ranije,neka mi predlozi radnju,firmu preko PM-a,ili preporuci neke druge slusalice,cena nije bitna,samo da se cuju kako treba...
Hvala
e sada,zivim u Nisu,pa ako neko zna,kupovao ranije,neka mi predlozi radnju,firmu preko PM-a,ili preporuci neke druge slusalice,cena nije bitna,samo da se cuju kako treba...
Hvala
MC WyYt ?1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke