tema: Homeworld 3
Prikaz jedne poruke
Stara 19.3.2009, 0:54   #5
Dragon Rider
Novi član
 
Član od: 6.1.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Homeworld 3

Jao mila majko, kako to docekati. Ja koji sam za Homeworld 2 cupkao i cedio svaku sliku i intervju koji se mogu naci pre nego sto je izasao. I evo, ja jesam fan Homeworlda 1(po meni najbolja igra ikada napravljena), a obozavam i dvojku. Najlosija u serijalu mi he Homeworld:Cataclysm(koji hvale oni koji pljuju HW2).
Brine me samo ovo:

Citat:
For the Homeworld Fans, we have this segment (it’s right at the end of the article).
Jonny Ebbert: I think that might be too complex for most people. I mean, maybe not. Maybe we could have a breakthrough in the control scheme where it’s easier to play and more accessible. But at the same time, it might be like the equivalent of Fallout 3, where it feels like Homeworld, but it’s kind of a different style of game. Where it’s way more accessible to people, a little more exciting. We would probably want to take it in that direction. If we were working on something. [laughs]
Make sure you read the question before that… but like I’ve been saying on the forums for a while, Homeworld 3, if there ever is one, won’t be anything like Homeworld… and I’d bet on it being on a console.

Homeworld nije Homeworld ako ga simplifikuju. Ako za*eru ovu igru ukrascu avion i zakucati se u njihovu zgradu u Vankuveru, ma koliko ih cenio kao tim. HW2 nije dobio bas savrsene ocene, ali je ipak bio komercijalno veoma uspesna igra, a to ce biti i HW3, bez da ista pojednostavljuju i drasticno menjaju.
Citao sam neke forume i naisao sam na nekoliko predloga kako bi mogao da se alternativno uradi sistem kontrole jedinica u 3D prostoru I NIJEDAN nije jednostavniji i bolji od onog sa SHIFT+click.
Dragon Rider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dragon Rider na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (19.3.2009)