Prikaz jedne poruke
Stara 24.8.2009, 23:33   #28
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: I Have No Mouth And I Must Scream

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Ko bi rekao da ce se ovoliko pricati o IHNMAIMS posle toliko godina.
Kao što sam već rekao, kad posle naslova koji se u novije vreme objavljuju čovek uzme da igra IHNMAIMS, to mu dođe ko da posle presne boranije uvati da jede neko lepo pečenje.

Gde ćeš veći razlog od ovoga:
Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Cim sam poceo da je igram, znao sam da su avanture ono sto cu igrati i dalje
Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
... Macedonic me je nalozio opisom u SK pa sam morao da odigram igru. ... . Steta sto taj broj jos nije nije skeniran.
Sad sam i ja narajcan da vidim taj Macedonićev prikaz igre. Ako neko ima ovde nedostajuće brojeve "Sveta kompjutera", molim ga da nekako skenira (makar samo stranice sa opisom igre) i dostavi nam sliku/slike.
Dakle, brojevi su 1/1995, 7/8/1995, 11/1995, 2/1996. U jednom od njih bi trebalo da je recenzija IHNMAIMS. Verovatnije u nekom od onih kasnijeg datuma.
Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Jedva sam ovo procitao kako li si ti tek napisao
Znaš kako, ja sam bio na forumu još dok je pisao Simke, pa me uvatio virus .
Šalim se. Nije bilo lako (mislim na čisto fizički deo posla: kucanje, pravljenje "skrinšotova", kačenje slika na "čabar", ubacivanje linkova na forum), ali me terao žešći entuzijazam jer volim da pišem i svoja iskustva u igranju avantura podelim sa srodnim dušama. Inspiracije mi nije manjkalo, a onda s(v)e može.
Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
Eto da se javim posle USPEŠNOG pokretanja igre.
Ipak je verzija koju sam imao bila loša,
Aleluja! Pravo da ti kažem uopšte nisam sumnjao na verziju igre, mislio sam da je nešto do tebe, ali drago mi je da nisam bio u pravu - ovako je lakše za sve.
Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
Još jednom i na ovaj način hvala zoran845 i Shlaymara
Nema na čemu, hvalu zapravo zaslužuje jedan Finac kome bih ja lično podigao spomenik .

Poslednja ispravka: zoran845 (24.8.2009 u 23:43)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke