tema: SK forum!
Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2015, 11:09   #111
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.151
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: SK forum!

Citat:
Chicharito 14 kaže: Pregled poruke
Navika mi je da otvorim SK forum kad udjem u browser. Sad kad kliknem neočitava ga
Isto i ja, cim udjem, prvo na SK kliknem, cak i ako se ne logujem na forum, nego samo ovako da bacim pogled na desavanja

Citat:
Yonai kaže: Pregled poruke
E stvarno... još se ja tripujem da je do mog računara, kad ono...

Što je najjače, u petak sam mogao da se logujem na forum sa firminog računara, ali ne i sa tableta i laptopa. Još se ja mislim "kakav bag, sa sbb vezom možeš da se uloguješ, a sa telekomovom ne možeš..."

Tek danas sam saznao o čemu se radi, zahvaljujući momku po imenu Željko Žex Vučinić koji je ostavio link na FB stranici SK.

Ja nemam nalog na FB, ali kroz google pretragu dođoh i do toga... a zvanično, niko iz SK redakcije se nije oglasio o tom pitanju na FB. Sve sami korisnici napisaše...

Ovo vam je gaf za pehar, ali dobro, sve vam je oprošteno ako uspete da vratite sve na staro. Samo se oglasite, života Vam, recite nešto, jer je ćutanje redakcije nekako previše upadljivo, baš bode oči.
Taj sam Na Steamu u grupi sam video link, al nije bilo receno da je istekao domen sad sam tek video, pa posto redovno pratim forum, a video sam da nije niko ostavio link na FB, onda sam ga ja postavio, pa ko poseti FB stranicu videce. Sad bar znamo o cemu se radi, nadam se da ce u skorije vreme da rese
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Žexonije na korisnoj poruci:
Chicharito 14 (16.3.2015), Dekip (16.3.2015), Yonai (16.3.2015)