Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2007, 17:36   #7
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Pooštravanje kriterijuma!

Citat:
JohnnyB kaže:
Apelovao bih na modove i admine da malo više obrate pažnju na prepucavanja na forumu. Ovo je prevršilo sve mere dobrog ukuksa. Ne provodim toliko vremena na forumu (nedostatak vremena) i onda dođem ovde i vidim gomilu interesantnih tema sa preko 150 postova. OK, ne mrzi me da čitam iako sam na dialupu, kad ono na 15 strana prepucavanja: "Ti si troll... A linuksaš.... Windosovac..." itd. Dve teme o Visti su bile pretrpane prepiranjem koje u opšte nisam mogao da čitam, a pokoju reč o temi sam jedva uspeo da pronađem u toj gužvi psovki i svega... Sva sreća pa je Chivan reagovao oštro i prekinuo to, ali mi smo ostali bez teme koja je možda još nekog interesovala... Da ne pomisli neko, tako je i u drugim sobama... Isto tako apelujem i na korisnike foruma: Dajte se ljudi manite ko je ko... Niko ko koristi Windows ili Linux zbog toga nije bolji čovek. To se stiče nečim drugim, a ne izborom OS... Toliko od mene. (za sada)
Slazem se u potpunosti.

Citat:
LunaticRS kaže:
Malo je previse ovaj forum ozbiljan, al' et' shtash...
Pricamo o ozbilnim stvarima, cilj je da postignemo nivo kad je moguce pronaci odgovor (ili necije iskustvo) na ono sto nas zanima bez gluposti koje "zagadjuju" konverzaciju.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke